بنام خدا

زماني كه  اولين  كامپيوتر  كه با تركيب  تعدادي لامپ خاموش و روشن ( همان  اعداد صفر و يك در مبناي دو) و پردازش آن كار ميكرد  ساخته شد  سازندگان آن  خبر نداشتند كه اين پديده پس از توسعه روزي وارد تمامي عرصه هاي زندگي بشر گرديده و حذف آن از زندگی بشری غیر قابل تصور خواهد شد.

شرايط مذكور بستر وسيعي را براي انجام انواع فعاليت در اين زمينه فراهم نموده است و همچنين از نظر تنوع شايد ديگر نتوان تقسيم بنديهاي گذشته را براي آن قائل شد ،  افراديكه از پايه مايل به فراگيري علوم مربوطه ميباشند با رشته هاي تخصصي فراواني مواجه شده لذا  در پيدا كردن خط سير براي نيل به اهداف خود  بعضا با سر در گمی مواجه میشوند که البته با انجام  مشاوره هائی بر مشکلات فائق خواهند آمد.

از طرفي جذابيتهاي علوم فن آوری اطلاعات (IT)  و رشته های مرتبط به گونه ایست كه كمتر كسي را ميتوان يافت كه مراحل اوليه را با موفقيت طي كند و بعد بتواند از فعالیت در این رشته  دل بريده ، فعاليتش را عوض كند.

همين جذابيتها باعث شد زماني كه در سال 1382 شركت داده پردازي ايران كه از سال 1369 شعبه اي در اصفهان دائر كرده بود در پي تغيير سياستهاي كاري شركت تصميم به تعطيلي دفاتر شهرستانها گرفت انگيزه تاسيس شركت و ادامه فعاليتها در پرسنل دفتر اصفهان ايجاد گرديد و از آن تاريخ شركت سپاهان داده پرداز به شماره ثبت 20937  با اميد به فضل و ياري خداوند و  با حمايت شركت داده پردازي ايران شروع به فعاليت نمود.

تجارب حاصله در  بخشهاي مختلف كاري اعم از تامين قطعات ، مونتاژ ، نحوه فروش ، ارائه خدمات پس از فروش ، مشتري مداري و . . . مجموعه قابل اعتمادي را براي همشهريان و هم استانيهاي گرامي جهت رفع نيازهاي انفورماتيكشان پديد آورده است.

 در حال حاضر اين شركت نماينده شركت داده پردازي ايران در استان اصفهان بوده و داراي پروانه كسب از اتحاديه صنف خدمات رايانه نيز ميباشد.

در پايان لازم است از كليه مشتريان عزيزي كه  با اعتمادشان به اين مجموعه موجبات تداوم حضور و رونق اقتصادي اين شركت را فراهم آورده اند تشكر و قدر داني نمائيم.

 
 

منوي اصلي

معرفي شركت
ارتباط با ما
اهم فعاليتهاي شركت :

فروش LAPTOP

فروش كامپيوتر

فروش تجهيزات جانبي

تعمير و نگهداري

اجراي شبكه

برنامه نويسي

خدمات اطلاع رساني :

- ثبت دامنه (DOMAIN)

- اجاره فضا (HOSTING)

- طراحي وب سايت

پشتيباني :
پرسشها و پاسخهاي متداول
توصيه ها

    

Yahoo ID = sepahandpco

Yahoo ID : sepahandpco

 
شرکت تعاوتی فولاد مبارکه
سازمان بازنشستگی کشوری

طرف قرارداد:

 

 
Phone : (o311) 2123616 - 2216617
Email : info@sepahandp.com
               
  COMPUTER SERVICES
 
Reoairs & Upgrades
Laptops / Desktops / Servers
Maintenance & Health Checks
Virus & Spyware Removal
Networks
 

 

  HOSTING & DOMAINS
 
Professioal Website Hosting
Domain Registration & Renewals
E-Mail Hosting
Administration & Support
 

 

  WEBSITE SERVICES
 
Website Design
Development
Administation & Support
Standard & E-Commerce
 

 

پیگیری سفارشات

کد رهگیری خود را وارد کنید:

 

  Powered by : Sepahan DP . CO